Chomiczówka Rodzinny Kompleks Wypoczynkowy w Łebie

Pensjonat Chomiczówka

sauna
sauna
nowoczesny plac zabaw
nowoczesny plac zabaw
smaczna kuchnia z tradycjami
smaczna kuchnia z tradycjami
ekskluzywne pokoje
ekskluzywne pokoje
domki jednorodzinne
domki jednorodzinne


Pensjonat wybudowano w 2009 roku. 

Wszystkie pokoje w większości z balkonami wyłożone są miękką wykładziną a łazienki są z podgrzewaną podłogą. W pokojach znajdują się telewizory LCD 32", lodówki, czajniki, talerze, szklanki i sztućce. Do dyspozycji są parawany, fotele plażowe i akcesoria dla dzieci. Łazienki zaopatrzono w ręczniki i suszarki do włosów. Na półpiętrze udostępniamy mikrofalę do podgrzania np. mleka i obiadków dla dzieci. Ośrodek ze wszystkimi wygodami jest do Państwa dyspozycji a w tym: sauna, jacuzzi, nowoczesne place zabaw, sale do zabaw i aerobiku, boisko plażowe, sprzęt sportowy, pralnia, parkingi. W cenie pokoju jest śniadanie w formie szwedzkiego bufetu oraz istnieje możliwość wykupienia obiadów w restauracji Złota Rybka mieszczącej się na parterze pensjonatu.

Pytania o dostępność miejsc za pomocą formularza w KONTAKT I REZERWACJA 
lub email: info@chomiczowkaleba.pl , tel. +48 609 816 416.

 

Pensjonat Chomiczówka

pokoje blisko morza łeba
łeba noclegi blisko morza
łeba pensjonat blisko morza
łeba ośrodek wczasowy blisko morza
łeba domki blisko morza
rodzinne wczasy w łebie
kompleks wypoczynkowy w łebie
łeba wakacje z dzieckiem
łeba noclegi blisko morza
łeba domki blisko morza
2 OSOBOWY KOMFORT

2 OSOBOWY KOMFORT

Pokoje z balkonami wyłożone miękką wykładziną a łazienki są z podgrzewaną podłogą. Pokoje wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka szer. 90cm, które mogą być osobno lub połączone tworząc łoże małżeńskie. 

3 OSOBOWY KOMFORT

3 OSOBOWY KOMFORT

Pokój z balkonem wyłożony miękką wykładziną a łazienka jest z podgrzewaną podłogą. Pokój wyposażony jest w jedno pojedyncze łóżko szer. 80cm i jedno łoże małżeńskie szer. 140cm. 

STUDIO 4 OSOBOWE LUX

STUDIO 4 OSOBOWE LUX

Studio to dwa pokoje z balkonem wyłożone miękką wykładziną z korytarzem i łazienką z podgrzewaną podłogą. Salon wyposażony jest w rozkładaną wersalkę a pokój w dwa pojedyncze łóżka szer. 90cm, które mogą być osobno lub połączone tworząc łoże małżeńskie. 

2 OSOBOWY PODDASZE

2 OSOBOWY PODDASZE

Pokój bez balkonu wyłożony miękką wykładziną z łazienką. Pokój wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka szer. 90cm, które mogą być osobno lub połączone tworząc łoże małżeńskie. 

4 OSOBOWY PODDASZE

4 OSOBOWY PODDASZE

Są to dwa pomieszczenia bez balkonu z przestronnym korytarzem wyłożone wykładziną i łazienką. Salon wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka szer. 90cm, które mogą być osobno lub połączone tworząc łoże małżeńskie oraz rozkładaną sofę. Drugie pomieszczenie jest bardzo niskie i służy jako sypialnia.