Chomiczówka Rodzinny Kompleks Wypoczynkowy w Łebie

Pensjonat Chomiczówka

sauna
sauna
nowoczesny plac zabaw
nowoczesny plac zabaw
smaczna kuchnia z tradycjami
smaczna kuchnia z tradycjami
ekskluzywne pokoje
ekskluzywne pokoje
domki jednorodzinne
domki jednorodzinne


POKÓJ 4 OSOBOWY NA PODDASZU

Są to dwa pomieszczenia bez balkonu z przestronnym korytarzem wyłożone wykładziną i łazienką. Salon wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka szer. 90cm, które mogą być osobno lub połączone tworząc łoże małżeńskie oraz rozkładaną sofę. Drugie pomieszczenie jest bardzo niskie i służy jako sypialnia. W salonie znajduje się telewizor LCD 32", lodówka, czajnik, talerze, szklanki i sztućce. Do dyspozycji są parawany, fotele plażowe i akcesoria dla dzieci. Łazienki zaopatrzono w ręczniki i suszarki do włosów. Na półpiętrze udostępniamy mikrofalę.

Ośrodek ze wszystkimi wygodami jest do Państwa dyspozycji a w tym: sauna, jacuzzi, nowoczesne place zabaw, sale do zabaw i aerobiku, boisko plażowe, sprzęt sportowy, pralnia, parkingi. W cenie pokoju jest śniadanie w formie szwedzkiego bufetu oraz istnieje możliwość wykupienia obiadów w restauracji Złota Rybka mieszczącej się na parterze pensjonatu.

Pytania o dostępność miejsc za pomocą formularza w KONTAKT I REZERWACJA lub email: info@chomiczowkaleba.pl , tel. +48 609 816 416.

Poniżej znajdują się zdjęcia pokoju.

Pensjonat Chomiczówka

Łeba noclegi blisko morza
Łeba wakacje z dzieckiem
Łeba ośrodek wypoczynkowy
Łeba noclegi blisko morza
Łeba wypoczynek rodzinny