Chomiczówka Rodzinny Kompleks Wypoczynkowy w Łebie

Pensjonat Chomiczówka

sauna
sauna
nowoczesny plac zabaw
nowoczesny plac zabaw
smaczna kuchnia z tradycjami
smaczna kuchnia z tradycjami
ekskluzywne pokoje
ekskluzywne pokoje
domki jednorodzinne
domki jednorodzinne


Atrakcje dla dzieci i dorosłych
 
Nowoczesny plac zabaw na piasku plażowym, w tym: 4 zjeżdżalnie w tym dwie rurowe z jedną z wysokości 4m, bujaki sprężynowe, trampolina z siatką, domek, zamek, labirynt, piaskownica, jeździki, boisko plażowe i basenik w ciepłe dni.
Plac zabaw wewnętrzny “FIGLORAJ” to 75 m2 sala w scenerii Walta Disney'a wyłożona miękką wykładziną a w niej: nowoczesny piętrowy labirynt, suchy basen z piłkami, elementy piankowe, wielofunkcyjny domek, bujaki, piłki, fotele i stoliki aby wygodnie móc doglądać bawiące się dzieci.
Sala Rekreacyjna dla najmłodszych gdzie odbywają się zajęcia, animacje i projekcje bajek.
Ekskluzywny kryty basen hotelu Łeba & SPA ma 17 metrów długości i głębokość max 1,85 metra, posiada brodzik dla najmłodszych, bicz wodny oraz specjalną windę dla osób niepełnosprawnych. Jest to największy i najładniejszy kryty basen w Łebie.
Organizujemy Międzynarodowe Turnieje Piłki Siatkowej Rodzin i Turnieje w badmintona. Gwarantujemy zachowanie zasad Fair Play, emocje oraz niezapomniane wspomnienia. 
Cyklicznie rywalizujemy o nagrody za najokazalsze budowle z piasku angażując przy tym całe rodziny.
W Wodnym Raju z leżankami przy kominku znajduje się profesjonalne jacuzzi z hydromasażem oraz dwupoziomowa sauna z muzykoterapią i chromo terapią.
Dla chcących się poruszać w rytmie muzyki proponujemy Fitness. Zajęcia odbywają się średnio 2-3 razy w tygodniu.
Polecamy też Nordic Walking po plaży, wydmach i lasach. Gwarantowane cenne wspomnienia.
Dla urozmaicenia pobytu organizujemy spotkania przy wspólnym ognisku - grillu. Przy muzyce jest okazja do zawarcia nowych znajomości i miłego spędzenia wolnego czasu.
Kilka razy w tygodniu zapraszamy do restauracji Złota Rybka lokalnych muzyków na koncerty na skrzypcach, akordeonie, gitarach i instrumentach dętych.
Co roku 15 sierpnia obchodzimy urodziny ośrodka. Staramy sie wówczas wypełnić cały dzień atrakcjami dla dzieci i dorosłych.
Udostępniamy miejsca do plażowania i wypoczynku, wspólnie oglądamy wydarzenia sportowe na dużym ekranie.
W sąsiedzctwie: wypożyczalnia rowerów i gokartów, orliki i inne atrakcje wymienione na stronie "okolice".

Pensjonat Chomiczówka

łeba wypoczynek rodzinny
kryty basen hotelu Łeba & SPA
łeba wczasy rodzinne łeba
łeba wakacje z dziećmi
łeba wakacje z dzieckiem
łeba wypoczynek rodzinny
łeba wakacje z dzieckiem
łeba wczasy rodzinne łeba
łeba wakacje z dziećmi
łeba urlop z dziećmi
Basen

Basen

Wszystkim naszym Gościom udostępniamy BEZPŁATNIE ekskluzywny kryty basen hotelu Łeba & Spa. Jest to największy i najładniejszy kryty basen w Łebie.

Spa - Wodny Raj

Spa - Wodny Raj

 W Wodnym Raju z leżankami znajduje się profesjonalne jacuzzi z pięcioma wygodnymi miejscami do różnorodnych leczniczych hydromasaży ciała oraz dwupoziomowa sauna z muzykoterapią i chromo terapią.

Animacje i zabawy

Animacje i zabawy

Nowoczesny plac zabaw na piasku plażowym, plac wewnętrzny FIGLORAJ, sala rekreacyjna dla najmłodszych. Zapewniamy dzieciom zabawę i angażujemy w różne ciekawe zajęcia, od których czasami rodzicom trudno oderwać swoje pociechy.

Aerobik i Nordic Walking

Aerobik i Nordic Walking

Dla chcących się poruszać proponujemy Fitness oraz Nordic Walking. Zajęcia odbywają się z instruktorką AWFiS.

Rodzinne turnieje

Rodzinne turnieje

Organizujemy od kilku lat Międzynarodowe Turnieje Piłki Siatkowej Rodzin i Turnieje w badmintona. W tym roku odbędą się Międzynarodowe Turnieje Badmintona i  Siatkówki dla rodzin, par i indywidualne. Ponadto cyklicznie rywalizujemy o nagrody za najokazalsze budowle z piasku.

Eventy

Eventy

Dla urozmaicenia pobytu organizujemy spotkania mieszkańców ośrodka przy wspólnym ognisku - grillu. Zapraszamy do restauracji Złota Rybka lokalnych muzyków na koncerty na skrzypcach, akordeonie, gitarach i instrumentach dętych.

Okolice

Okolice

Kąpieliska, turystyka rowerowa, rolkowisko i lodowisko, jeździectwo konne, rejsy morskie, ruchome wydmy, Słowiński Park Narodowy, latarnie morskie, park dinozaurów, fokarium.