Chomiczówka Rodzinny Kompleks Wypoczynkowy w Łebie

Atrakcje

Nowoczesny plac zabaw na piasku plażowym, w tym: 4 zjeżdżalnie w tym dwie rurowe, jedna z nich o wysokości 4 m, bujaki sprężynowe, trampolina z siatką, domek, zamek, labirynt, piaskownica, jeździki, boisko plażowe i basenik w ciepłe dni.

Plac zabaw wewnętrzny “FIGLORAJ” to 75 m2 sala w scenerii Walta Disney'a wyłożona miękką wykładziną, a w niej: nowoczesny piętrowy labirynt, suchy basen z piłkami, elementy piankowe, wielofunkcyjny domek, bujaki, piłki, fotele i stoliki aby wygodnie móc doglądać bawiące się dzieci.

Sala Rekreacyjna dla najmłodszych, gdzie odbywają się zajęcia, animacje i projekcje bajek.

Ekskluzywny kryty basen hotelu Łeba & SPA ma 17 m długości i głębokość max 1,85 m, posiada brodzik dla najmłodszych, bicz wodny oraz specjalną windę dla osób niepełnosprawnych. Jest to największy i najładniejszy kryty basen w Łebie.

Organizujemy Międzynarodowe Turnieje Piłki Siatkowej Rodzin i Turnieje w badmintona. Gwarantujemy zachowanie zasad Fair Play, emocje oraz niezapomniane wspomnienia. 

Cyklicznie rywalizujemy o nagrody za najokazalsze budowle z piasku, angażując przy tym całe rodziny.

W Wodnym Raju z leżankami przy kominku znajduje się profesjonalne jacuzzi z hydromasażem oraz dwupoziomowa sauna z muzykoterapią i chromo terapią.

Dla chcących się poruszać w rytmie muzyki proponujemy Fitness. Zajęcia odbywają się średnio 2-3 razy w tygodniu.

Polecamy też Nordic Walking po plaży, wydmach i lasach. Gwarantowane cenne wspomnienia.

Dla urozmaicenia pobytu organizujemy spotkania przy wspólnym ognisku grillu. Przy muzyce jest okazja do zawarcia nowych znajomości i miłego spędzenia wolnego czasu.

Kilka razy w tygodniu zapraszamy do restauracji Złota Rybka lokalnych muzyków na koncerty na skrzypcach, akordeonie, gitarach i instrumentach dętych.

Co roku 15 sierpnia obchodzimy urodziny ośrodka. Staramy się wówczas wypełnić cały dzień atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

Udostępniamy miejsca do plażowania i wypoczynku, wspólnie oglądamy wydarzenia sportowe na dużym ekranie.

W sąsiedztwie: wypożyczalnia rowerów i gokartów, orliki i inne atrakcje wymienione w zakładce "okolice".

 

Przejdź do góry strony