Place zabaw

Zewnętrzny piętrowy plac zabaw na piasku plażowym, w tym: 4 zjeżdżalnie w tym dwie rurowe, jedna z nich o wysokości 4 m, bujaki sprężynowe, trampolina z siatką, domek, zamek, labirynt, piaskownica, jeździki, boisko plażowe i basenik w ciepłe dni.

Wewnętrzny piętrowy plac zabaw “FIGLORAJ” to 75 m2 sala w scenerii Walta Disneya wyłożona miękką wykładziną, a w niej: piętrowy labirynt z przeszkodami, suchy basen z piłkami, elementy piankowe, wielofunkcyjny domek, bujaki, piłki, fotele i stoliki, aby wygodnie móc doglądać bawiące się dzieci.

Sala Rekreacyjna dla najmłodszych, gdzie odbywają się zajęcia manualne, animacje i projekcje bajek. Tutaj znajdują się książeczki dla najmłodszych i zabawki.

Spośród atrakcji dla najmłodszych jest ekskluzywny kryty basen hotelu Łeba & SPA z wydzielonym brodzikiem. Jest to największy i najładniejszy kryty basen w Łebie.

Wielka piaskownica na terenie ośrodka to teren wysypany piaskiem plażowym, na którym czasami rywalizujemy o nagrody za najokazalsze budowle z piasku, angażując przy tym całe rodziny.

 

Przejdź do góry strony