Chomiczówka Rodzinny Kompleks Wypoczynkowy w Łebie

Złota Rybka

Złota Rybka® to nasza rodzinna restauracja prowadzona od 1996 roku. Jesteśmy jedyną Złotą Rybką® z opatentowanym znakiem słowno-graficznym w Polsce. Nasze potrawy przygotowujemy na bazie regionalnych świeżych produktów, wspierając okolicznych rybaków, rolników, hodowców, w zgodzie z naturą i lokalnymi tradycjami.

Tak już mamy. Wszystkiego pilnujemy z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nie stosujemy półproduktów, gotowców i polepszaczy co wymaga od nas dużo pracy, zaangażowania i umiejętności. Polecając danie naszym Gościom jesteśmy spokojni i zdecydowani bo przekonani, że zawsze jest świeże, zdrowe i smaczne.

Miło nam poinformować, że Złota Rybka wskutek uznania otrzymała wyróżnienie QI SERVICES - usługi gastronomiczne najwyższej jakości przyznawane pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

 

Szef kuchni poleca

Domowe zupy bez polepszaczy

Polecamy gęste, bez polepszaczy smaku, gotowane tradycyjnie z mięsem i warzywami zupy, które codziennie przygotowujemy w największych już garach a i tak do wieczora zwykle nie starcza. W szczególności polecamy naszą specjalność: zupę rybaka z łososiem i dorszem.

 

Świeże ryby smażone i z grilla

Aktualnie w ofercie serwujemy kilkanaście rodzajów ryb świeżych z naszego portu i tych nie mniej smacznych i zdrowych ryb dalekomorskich. Na bieżąco wymieniamy olej. W sezonie zużywamy 6 tysięcy litrów!! Polecamy soczyste ryby z grilla z masełkiem ziołowym.  Nigdzie rybka nie smakuje tak jak nad morzem, zatem zachęcamy do zdrowego odżywiania. 

 

Wykwintne fileciki i pikantne steki

Z codziennie świeżo dostarczanego i przygotowywanego mięsa serwujemy steki grillowane i smażone, które podajemy rozmaicie: z kaparami, kiełkami rzeżuchy,  żurawiną, chrzanem i sosami. 

 

Dodatki do ryb i mięs

Do wszystkich dań polecamy świeże soczyste surówki z białej kapusty, marchewki, sałatę ze świeżą papryką i winegret, sałatki z tuńczykiem, grillowanym kurczakiem, pieczywko czosnkowe z serem, ziemniaczki, ryż, frytki…
Nasze sosy to też najwyższa półka: świeży koperek, świeży polski czosnek i jogurt naturalny to samo zdrowie i w dodatku fit.

 

Pizze z pieca

Dużą popularnością cieszą się nasze pizze z prawdziwym serem i mozarellą, te w rozmiarze 50 cm (jedyne takie w Łebie) są prawie trzykrotnie większe od standardowych dużych 30cm. Przygotowujemy wszystkie na indywidualne zamówienie dodając sosy gratis

 

Domowe pierogi i pasty

Od kilku lat samodzielnie wykonujemy na miejscu smaczne, domowe pierogi podawane ze swojską okrasą. I nie idziemy na łatwiznę. Sami skupujemy jagody, sami mielimy najlepsze mięso, dusimy kapustę, wyrabiamy ciasto i dzięki temu mamy mnóstwo zwolenników naszych domowych pierogów. To samo się tyczy makaronów. Nasze spaghetti to ogromne porcje przygotowywane każdorazowo z najlepszych i najświeższych produktów. 

 

KIDS MENU

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy smaczne i zdrowe KIDS MENU. To zestawy z najlepszych świeżych filecików drobiowych i polędwiczki rybne z dodatkami. To cztery rodzaje gotowanych domowych pierogów oraz spaghetti np. z sosem bolońskim przygotowywanym z najlepszych sztuk mięsa oczywiście przez nas mielonych.

Szef kuchni poleca
Szef kuchni poleca
Szef kuchni poleca
Szef kuchni poleca
Szef kuchni poleca
Szef kuchni poleca
Szef kuchni poleca
Szef kuchni poleca

Złota Rybka Łeba                                                                        Kontakt

Brzozowa 8, 84-360 Łeba

facebook.com/zlotarybkaleba                                                                                                                               

PRACA

Aplikuj o pracę. Wyślij CV na adres:

info@zlotarybkaleba.pl

Przejdź do góry strony