Chomiczówka Rodzinny Kompleks Wypoczynkowy w Łebie

Pensjonat Chomiczówka

sauna
sauna
nowoczesny plac zabaw
nowoczesny plac zabaw
smaczna kuchnia z tradycjami
smaczna kuchnia z tradycjami
ekskluzywne pokoje
ekskluzywne pokoje
domki jednorodzinne
domki jednorodzinne


Kąpieliska: Nad morzem - ok. 300m, nad jeziorem - 2 km, cztery kryte baseny - w promieniu 1000m.
Turystyka rowerowa: Jest to jedna z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu. Łeba i okolice pełne są rowerowych ścieżek i szlaków obfitujących w ciekawe i pełne uroku miejsca oraz punkty widokowe.
Rolkowisko i lodowisko: W odległości 150m znajduje się zadaszony obiekt, w którym na specjalnie przygotowanym podłożu można jeździć na rolkach.
Jeździectwo konne: W odległości 2km znajdują się dwie stadniny. W ofercie znajduje się szkółka, wycieczki plażą ku zachodowi słońca, turnieje i zawody. Również dla najmłodszych każda ze stadnin posiada kuce i specjalnych instruktorów-opiekunów.
Rejsy morskie: Codziennie z portu w Łebie wypływa kilkadziesiąt statków w rejsy turystyczne np. na zachód słońca i na wyprawy wędkarskie na dorsza.
Ruchome wydmy: Pustynia otoczona morzem i jeziorem na której połacie piasku tworzą wydmy sięgające 30 m których piaski wiatr przenosi z szybkością 3-10m w roku.
Słowiński Park Narodowy: to miejsce spacerów i wypraw rowerowych z dziewiczą przyrodą i świeżym leśno-morskim powietrzem pełnym uzdrawiającego jodu.
Latarnie morskie: w okolicy udostępnione są dwie: jedna w Czołpinie wys. 25,2m i druga w Stilo wys. 33,4m z pięknym widokiem na SParkN, plaże i morze.
Park Dinozaurów: W największym w Polsce parku dinozaurów obcować można z blisko 100 dinozaurów wykonanych w skali 1:1.

Pensjonat Chomiczówka