Okolice

Kąpieliska: Nad morzem — ok. 300 m, nad jeziorem - 2 km, cztery kryte baseny — w promieniu 1000 m.

Turystyka rowerowa: Jest to jedna z najbardziej popularnych form spędzania wolnego czasu. Łeba i okolice pełne są rowerowych ścieżek i szlaków obfitujących w ciekawe i pełne uroku miejsca oraz punkty widokowe.

Rolkowisko i lodowisko: W odległości 150 m znajduje się zadaszony obiekt, w którym na specjalnie przygotowanym podłożu można jeździć na rolkach.

Jeździectwo konne: W odległości 2 km znajdują się dwie stadniny. W ofercie znajduje się szkółka, wycieczki plażą ku zachodowi słońca, turnieje i zawody. Również dla najmłodszych każda ze stadnin posiada kuce i specjalnych instruktorów — opiekunów.

Rejsy morskie: Codziennie z portu w Łebie wypływa kilkadziesiąt statków w rejsy turystyczne np. na zachód słońca i na wyprawy wędkarskie na dorsza.

Ruchome wydmy: Pustynia otoczona morzem i jeziorem, na której połacie piasku tworzą wydmy sięgające 30 m, których piaski wiatr przenosi z szybkością 3-10 m w roku.

Słowiński Park Narodowy: to miejsce spacerów i wypraw rowerowych z dziewiczą przyrodą i świeżym leśno-morskim powietrzem pełnym uzdrawiającego jodu.

Latarnie morskie: w okolicy udostępnione są dwie: jedna w Czołpinie wys. 25,2 m i druga w Stilo wys. 33,4 m z pięknym widokiem na SPN, plaże i morze.

Park Dinozaurów: W największym w Polsce parku dinozaurów obcować można z blisko 100 dinozaurów wykonanych w skali 1:1.

Przejdź do góry strony